RebeldeCorazon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RebeldeCorazon

Dobrodosli na RebeldeCorazon...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Maitina poruka svim njenim fanovima

Ići dole 
AutorPoruka
Alexandra Von Uckermann
Upoznajes RBD!!!
Upoznajes  RBD!!!
Alexandra Von Uckermann


Broj poruka : 48
Datum upisa : 26.11.2008

Maitina poruka svim njenim fanovima Empty
PočaljiNaslov: Maitina poruka svim njenim fanovima   Maitina poruka svim njenim fanovima Icon_minitimePet 28 Nov - 17:09

Gracias a ti por cada minuto entregado, por cada momento dedicado, por cada sonrisa autentica, por tu apoyo incodicional, por hacerme crecer cada dia, por llenarme de amor, por que cada palabra tuya me recuerda lo importante que es comunicarnos - y que mejor-, que poder hacerlo contigo; que muchas veces estando tan lejos me hacessentirte tan cerca. que sin conocerte te has convertido en gran parte de mi vida en todo lo que me das por que se que en todo este recorrido no he estado sola. tu y yo hemos hecho de este sueno una realidad. te amo con todo mi corazon, a ti que con cada aplauso revives mis ilusiones...

PREWOD:

Hvala ti za svaki minut koji si mi predao,za svaki momenat koji si mi posvetio,za svaki autentican osmeh,za svu bezuvetnu podrsku,zato sto si ucinio da svaki dan sazrevam,zato sto si me ispunio ljubavlju,zato sto me svaka tvoja rec podseca koliko je vazna nasa komunikacija-i jos bolje-sto mogu da radim sa tobom;i mnogo puta kad sam bila tako daleko cinis da te osecam tako blizu.nisam te ni upoznala a ti si se pretvorio u vazan deo mog zivota jer znam da sve ovo vreme nisam bila sama.ti i ja smo ovaj san pretvorili u stvarnost.volim te svim srcem,tebe koji svakim aplauzom ozivis moje snove.



kad god procitam owaj text zaplacem..
Nazad na vrh Ići dole
 
Maitina poruka svim njenim fanovima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova poruka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RebeldeCorazon :: RBD :: Maite Perroni Beoriequi-
Skoči na: